gnome-shell-extensions master - en to gl translation catalogue (53 entries)

en: GNOME Classic
gl: GNOME clásico

en: This session logs you into GNOME Classic
gl: Esta sesión iniciarao en GNOME clásico

en: GNOME Classic on Wayland
gl: GNOME clásico en Wayland

en: GNOME Classic on Xorg
gl: GNOME clásico en Xorg

en: Favorites
gl: Favoritos

en: Applications
gl: Aplicacións

en: Application and workspace list
gl: Lista de aplicacións e espazos de traballo

en: A list of strings, each containing an application id (desktop file name), followed by a colon and the workspace number
gl: Unha lista de cadeas, cada unha das cales contén un id de aplicación (nome de ficheiro desktop), seguido por unha coma e o número do espazo de traballo

en: Workspace Rules
gl: Regras da área de traballo

en: Add Rule
gl: Engadir regra

note: TRANSLATORS: %s is the filesystem name
en: Ejecting drive “%s” failed:
gl: Fallo ao extraer a unidade «%s»:

en: Removable devices
gl: Dispositivos extraíbeis

en: Open Files
gl: Abrir ficheiros

en: Use more screen for windows
gl: Usar mais pantalla para as xanelas

en: Try to use more screen for placing window thumbnails by adapting to screen aspect ratio, and consolidating them further to reduce the bounding box. This setting applies only with the natural placement strategy.
gl: Tente usar mais pantalla para dispor as miniaturas das xanelas adaptándose á taxa de aspecto da pantalla e consolidalas para reducir a caixa envolvente. Esta configuración aplícase só para a estratexia de disposición natural.

en: Place window captions on top
gl: Por a xanela sempre na parte superior

en: If true, place window captions on top the respective thumbnail, overriding shell default of placing it at the bottom. Changing this setting requires restarting the shell to have any effect.
gl: Se é verdadeiro, dispor os títulos das xanelas enriba da miniatura respectiva, omitindo a disposición inferior por omisión do shell. Se cambia esta configuración deberá reiniciar o shell para que se apliquen os cambios.

en: Places
gl: Lugares

en: Failed to launch “%s”
gl: Produciuse un fallo ao iniciar «%s»

en: Failed to mount volume for “%s”
gl: Produciuse un fallo ao montar o volume para «%s»

en: Computer
gl: Computador

en: Home
gl: Cartafol persoal

en: Browse Network
gl: Explorar a rede

en: Cycle Screenshot Sizes
gl: Tamaño de capturas de pantalla cíclicos

en: Cycle Screenshot Sizes Backward
gl: Tamaño de capturas de pantalla cíclicos cara atrás

en: Theme name
gl: Nome do tema

en: The name of the theme, to be loaded from ~/.themes/name/gnome-shell
gl: O nome do tema, a cargar desde ~/.themes/name/gnome-shell

en: Close
gl: Pechar

en: Unminimize
gl: Restabelecer

en: Minimize
gl: Minimizar

en: Unmaximize
gl: Restaurar

en: Maximize
gl: Maximizar

en: Minimize all
gl: Minimizar todo

en: Unminimize all
gl: Restaurar todo

en: Maximize all
gl: Maximizar todo

en: Unmaximize all
gl: Restaurar todo

en: Close all
gl: Pechar todo

en: Window List
gl: Lista de xanelas

en: When to group windows
gl: Cando agrupar xanelas

en: Decides when to group windows from the same application on the window list. Possible values are “never”, “auto” and “always”.
gl: Decide cando agrupar as xanelas da mesma aplicación na lista de xanelas. Os valores posíbeis son «never» (nunca), «auto» (automático) e «always» (sempre).

en: Show windows from all workspaces
gl: Mostrar as xanelas de todos os espazos de traballo

en: Whether to show windows from all workspaces or only the current one.
gl: Indica se mostrar as xanelas de todos os espazos de traballo ou só no actual.

en: Show the window list on all monitors
gl: Mostrar a lista de xanelas en todos os monitores

en: Whether to show the window list on all connected monitors or only on the primary one.
gl: Indica se mostrar a lista de xanelas en todos os monitores conectados ou só no primario.

en: Window Grouping
gl: Agrupación de xanelas

en: Never group windows
gl: Non agrupar nunca as xanelas

en: Group windows when space is limited
gl: Agrupar as xanelas cando o espazo é limitado

en: Always group windows
gl: Agrupar sempre as xanelas

en: Show on all monitors
gl: Mostrar en todos os monitores

en: Workspace Indicator
gl: Indicador de espazo de traballo

en: Workspace Names
gl: Nomes dos espazos de traballo

en: Workspace %d
gl: Espazos de traballo %d

en: Add Workspace
gl: Engadir área de traballo
